Трудове навчання (дівчата)

Виготовлення декоративного рушничка

Підготовчий етап

Для виготовлення декоративного рушничка необхідно придбати вишивальну тканину з густими клітинками, довжиною 25 см. Ширина рушничка має 46 стовпчики. Відраховуємо по ширині 11 стовпчики, а дванадцятий – виторочили, Далі відраховуємо 21 стовпчик, а наступний виторочили, потім ще 11 стовпчиків і відрізали тканину.

Виготовлення мережки

Підігнули краї рушничка на 4 стовпчики, а потім ще раз на виворіть, заметали прямими стібками. Потім з лицьового боку виконали мережку, захоплюючи підігнутий край. Мережку робимо не доходячи до краю рушничка 2 см

Виготовлення бахроми

Відміряли і провели лінію олівцем від краю рушничка на відстані 2 см. Від витороченого стовпчика починаємо виготовляти бахрому. Спочатку закріплюємо нитку поперек строчки. Нитки червоного кольору. Вколюємо голку з права на лівр 2 рази. Вузлика не робимо. Далі переміщаємся на нижній край бахроми, який буде вколюватися на 1 стовпчик вище. Вколюємо голку зліва направо. Потім переміщаємся до верхнього краю і вколюємо голку в отвір, з якого починається мережка. Виколюємо голку навкіс до другого верхнього краю другого отвору. Далі виготовляємо бахрому по малюнках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *