Філія “Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів”

Кальницька Олена Миколаївна
Учитель української мови та літератури.
Категорія – спеціаліст І категорії.
Педагогічний стаж – 25 років.
Науково-методична тема: “Орфографічна компетентність як складник формування мовної особистості”.
Педагогічне кредо: “Чужому научайтесь і свого не цурайтесь”
  Мандрик Валентина Миколаївна
Учитель зарубіжної літератури, російської мови.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж – 21 рік.
Науково-методична тема: “Нетрадиційні уроки зарубіжної літератури як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів”.
Педагогічне кредо: “Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити”
  Скакун Оксана Леонідівна
Учитель англійської мови.
Категорія – спеціаліст І категорії.
Педагогічний стаж – 22 роки.
Науково-методична тема: “Формування в учнів змістовних ліній мовного компонента освіти шляхом упровадження комунікативних технологій навчання англійської мови”.
Педагогічне кредо: “Навчати з любов’ю, з душею, з терпінням. Докласти зусилля, додати уміння, бажання й старання. І все – залюбки!”
  Розервін Віктор Олександрович
Учитель фізичної культури.
Категорія – спеціаліст.
Педагогічний стаж – 10 років.
Науково-методична тема: “Розвиток фізичних якостей на уроках фізичного виховання”.
Педагогічне кредо: “Дитина – дзеркало родини. Як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька”
Заєць Валентина Федорівна
Вчитель математики, інформатики.
Педагогічний стаж – 22 роки.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.
Науково-методична тема: “Формування життєвої компетентності учнів на уроках математики та інформатики”.
Педагогічне кредо: “Вчити – значить вести до успіху”
  Самохвал Сергій Іванович
Учитель географії, природознавства.
Категорія – спеціаліст І категорії.
Педагогічний стаж – 24 роки.
Науково-методична тема: “Активізація інноваційних форм і методів навчання на уроках географії і природознавства”.
Педагогічне кредо: “Немає нічого, що не долалося би працею”
  Дев’ятко Анна Костянтинівна
Учитель музичного мистецтва.
Педагогічне кредо: “Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш”
  Токар Олена Володимирівна
Категорія: Спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж: 32 роки.
Науково-методична тема: “Педагогічна технологія навчання читанню та письму “Щоденні 5””.
Педагогічне кредо: “Вчитися тоді легко, коли вчитися цікаво”
   Кавун Світлана Іванівна
Категорія: Спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж: 20 років.
Науково-методична тема: “Предметно-інтегрований підхід в організації освітнього середовища учнів початкових класів”.
Педагогічне кредо: “Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом, далеко не кожному призначено винайти порох, але майстром у своїй справі, повинен стати кожний… В. Сухомлинський”
   Дзюбенко Таїса Вікторівна
Категорія: Спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж: 30 років.
Науково-методична тема: “Розвиток творчості молодших школярів на уроках і в позаурочний час”.
Педагогічне кредо: “Учитель і учень зростають разом”
   Дерев’янко Олена В’ячеславівна
Категорія: Спеціаліст.
Педагогічний стаж: 3 роки.
Науково-методична тема: “Розвиток творчих здібностей”.
Педагогічне кредо: “Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна. В. Сухомлинський”