Конкурси

iTalent

iTalent – це найбільший в Україні конкурс, де юні ІТ-таланти можуть показати свої проекти і отримати оцінку та коментарі від справжніх ІТ професіоналів.

Усі роботи відкрито публікуються на сайті конкурсу, тож кожен може переглянути та оцінити роботи інших конкурсантів.

Головна мета конкурсу – мотивація молоді до вивчення інформаційних технологій та набуття цифрових компетенцій.

Понад 6000 дітей зі всієї України вже прийняли у ньому участь і стали на шлях розкриття свого ІТ-таланту.

Наразі конкурс проводиться у 15 номінаціях:

• Відеомонтаж
  • 2Д графіка
  • 2Д анімація
  • 3Д графіка
  • Розробка комп’ютерної гри
  • Soft & Mobile
  • РОЗРОБКА ДЕВАЙСІВ
  • Web-розробка “Front-end”
  • Web-розробка “Application”
  • Web-розробка “Шкільний сайт”
  • Розробка у Scratch
  • Цифрова фотографія
  • Dota2
  • CS:GO
  • Hearthstone

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ?

Участь у конкурсі є безкоштовною і відкритою. Фіналісти отримають безцінний досвід презентацію своїх проектів та цінні призи від партнерів заходу.

Для участі необхідно зареєструватися у обраній номінації на сайті конкурсу https://italent.org.ua/

Володарі Scratch

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch.

До участі запрошуються команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником. Команда має створити гру або додаток в Scratch в одній з категорій:

🔸Школа майбутнього.

🔸Здоровий спосіб життя.

🔸Діти за мир.

🔸Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).

Реєстрація команд триває до 8 лютого (включно).

Конкурс проводять BrainBasket Foundation та EPAM Ukraine за підтримки Агропромхолдингу Astarta-Kyiv, Logika, iTalent та Глобальний договір ООН в Україні.

Деталі та реєстрація

Google Хакатон #HashCode2019 в Києві та Одесі

Це командне змагання, де найкрутіші програмісти країни необхідно буде вирішити завдання від технологічного гіганта Google.

Фіналісти відправляться на суперфінал у штаб-квартиру Google!

Як прийняти участь?

➡️ Збирай команду програмістів (від 2 до 4 осіб).

✍️ Реєструйся за посиланням: https://hashcode.withgoogle.com/signup.html

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ. Кількість місць обмежена!

➡️Якщо в тебе немає команди – все одно реєструйся :), організатори розподілять тебе до існуючої команди.

➡️Під час реєстрації вкажи у назві команди «iTalent»

⛳️ Приходь 28 лютого у 18:00 в ЦеХАБ в Києві (вул. Хрещатик, 29) або Одесі (пер. Віце-Адмірала Жукова, 17/19)

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються програмісти та девелопери будь-якого віку та рівня. Маєш навички в сфері розробки програм, ігор, додатків, прошивок пристроїв або операційних систем – приходь випробувати себе та отримати крутий досвід!

У 2018 році команда з Києва увійшла в топ-10 по Україні і в топ-50 по світу. Мрієш працювати в Google? Це твій шанс показати себе!

🎁 Кожен учасник заходу отримує 200 грн на бонусний рахунок в Цитрусі. А також знижку -10% на каву від 1900 Coffee Khreschatyk.

Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

15 листопада 2018 року почнеться прийом конкурсних робіт Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра». Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Ради засновників конкурсу, що відбулося сьогодні, 9 листопада 2018 року, в Міністерстві освіти і науки України.

Роботи прийматимуть до 15 грудня 2018 року. Брати участь у конкурсі можуть учні шкіл віком від 6 до 16 років (включно).
Переможців визначатимуться у 4 номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка», кожну – за двома віковими категоріями: 6-11 років і 12-16 років.

Обов’язковою вимогою для участі у конкурсі є заповнення електронної форми за цим посиланням  (форма буде активною з 15 листопада)

Докладніше про вимоги до робіт у кожній з номінацій, перебіг конкурсу, нагородження переможців читайте тут.

Змагання проводитиметься вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з Міжнародним фондом Івана Франка, ГО «Львівське товариство» у м. Києві та Львівським національним університетом імені Івана Франка.

Нагадаємо, що торік у конкурсі взяли участь 1811 школярів з усіх областей України. Конкурс проводиться для того, щоб посилити мотивацію у вивченні учнями шкіл творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність.