Атестація педагогічних працівників

23 березня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії НВК №2 м. Немирова. Атестація педагогічних працівників була організована відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників з метою підвищення рівня професійної,  загальної  освіти та компетентності  педагогічних працівників, мотивації до якісної роботи та відповідальності за результати навчання та виховання дітей. Атестувалося цьогоріч 32 педагогів НВК №2 м. Немирова  та Стрільчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів – філії Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 – ліцей» Немирівської міської ради. Статистичні відомості щодо результатів атестації свідчать про позитивну динаміку зростання рівня професійної майстерності вчителів закладу освіти та вплив  атестації на рівень мотивації педагогів до професійного розвитку.