Барвистий літній калейдоскоп під назвою Дитинство

14 червня 2018 року у Немирові Центром розвитку місцевого самоврядування реалізовано проект «Успішні практики ОТГ Вінниччини. Немирівська ОТГ». Засоби масової інформації здійснили прес-тур , під час якого вивчали досягнення Немирівської ОТГ, перспективи та плани її розвитку. Зокрема відбулася зустріч з очільниками громади, журналісти відвідали дитячі навчальні заклади та знайомилися з організацією літнього дозвілля в пришкільних таборах НВК №1 та НВК №2 м. Немирова.

Для дітей цей день став справжнім святом, адже було заплановано й здійснено багато розваг, ігор, майстер-класів. На стадіоні «Колос» футбольні команди (учні 5-7 кл.) НВК №1 та НВК №2 зіграли дружній матч. А. О. Патара з учнями 4-х класів продемонструвала всім охочим майстер-клас із виготовлення паперових квітів. Учні 2-3 класів продемонстрували флешмоб «Хустинкове містечко» під керівництвом учителя хореографії І. П. Мазура, діти познайомилися з основними елементами національних танців греків, українців, іспанців, росіян, євреїв. Спортивні естафети з учнями 6-х класів організував учитель фізкультури Є. О. Марухно. Літні розваги між хлопчиками й дівчатками «Хто зверху?» цікаво провела педагог-організатор О. В. Багрій-Кавун. Учасниці танцювального ансамблю «Перлина» та керівник І. Л. Цимбал організували флешмоб з учнями 5-7 класів. А учасники секції Таеквон-До під керівництвом тренера Б. Ю. Мазура презентували показовий виступ, який викликав у глядачів особливий захват. Саме цей день у таборі запам’ятається дітям надовго, адже програму було ретельно продумано. Барвисті кольори літнього одягу, квіти, зелень, дитячий сміх, оплески – усе злилося в барвистий літній калейдоскоп під назвою Дитинство.

Журналісти мали можливість поспілкуватися з начальником міського відділу освіти А. О. Пасічником, з директором НВК №2 м. Немирова Т. А. Гудимою, з директором пришкільного табору «Дивосвіт» Н. П. Залуцькою та учнями й вихователями табору.