Благодійний ярмарок

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружньо і надзвичайно смачно  – ось як завжди проходить благодійний ярмарок у нашій школі. У цей непростий для країни час школярі пам’ятають про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму наших бійців АТО. З великою любов’ю і почуттям відповідальності поставилися до проведення благодійного ярмарку учні усіх класів.

12 жовтня, напередодні свята Покрови, ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, яку зготували вдома. Перед гостями ярмарку розгорнувся справжній смачний світ: акуратно, зі смаком,  сервіровані столи,вбрані у вишиванки продавці і безліч ласощів. Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печиво,пироги та торти, бутерброди, желе та сік… Перерахувати все просто неможливо. Все відбувалося,як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридорами  неможливо було вільно пройти, повсюди лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярі, так і батьки, працівники навчального закладу.

Осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, будуть використані на допомогу захисникам на передову.

Щиро вдячні за  активність,ініціативність та підтримку усім батькам,які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійної справи.

Учні 7-х класів, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять велику справу, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

Ми, українці – народ щедрий, гостинний, дружний, доброзичливий. Така наша вдача, такий менталітет. І ми ще не раз проведемо ярмарок милосердя, адже наші серця відкриті для добрих, благодійних справ.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу,сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу проведена година спілкування «14 жовтня – День українського козацтва і світлий День Покрови Пресвятої Богородиці».