День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

З метою розширення та поглиблення знань учнів про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяння обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивації поширення цієї інформації в своєму середовищі, розвитку уважності, спостережливості, мовленнєвих навиків, пам’яті. Виховання любові до родини, навколишнього світу, етичного спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями в філії «Гуньківська ЗОШ І – ІІ ступенів» було проведено ряд заходів:

• Учні 4 – 9 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет», де перевірили та поглибили свої знання про безпеку в соціальних мережах.
  • Учні 6 класу виготовили пам’ятку «Безпечний Інтернет», в якій ще раз нагадали про правила безпечного користування соціальними мережами.
  • Учні 7 класу взяли участь у мозковому штурмі «Інтернет: добро чи зло».
  • Учні 9 класу приєднались до он-лайн уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академії Cisco в Україні, а також склали ментальні карти «Як захистити себе в Інтернеті?, «Хакери: хто вони», «Все про спам».
  • Учителі початкових класів провели виховну годину на тему «Інтернет в житті дитини»

Виховний захід «Безпека в Інтернеті» звернув увагу учнів 5 – 9 класів на те, що Інтернет став невід’ємною частиною сучасного життя, і, можливо незабаром він витіснить всі інші засоби зв’язку. Також спонукав замислитись, чи дійсно ми хочемо провести все життя у віртуальному світі, бачити аватарки замість живих обличь, смайлики – замість живих усмішок?

Інтернет – це лише інструмент, яким ми користуємось, щоб отримати відповіді на свої питання, спілкуватись між людьми, які знаходяться на великих відстанях.

Висновок дня: Вчіться користуватися Інтернетом з розумом!