День індіанця

Понеділок, 11 червня, у таборі «Дивосвіт» був незвичайним та яскравим, адже вихованці святкували День вихованця.

На дітей чекало багато веселих конкурсів і цікавих завдань, які вони з радістю виконували.

Кожне плем’я (загін) продемонстрували свій ритуальний танок, кращу маску, знання у вікторині. Діти одягалися в костюми індіанців, розфарбовували обличчя, озброїлися луками. Дуже захопливими були ігри «У пошуках скарбів» та «Найвлучніший мисливець».

Чудовий день завершився феєричним бульбашковим флеш-мобом. Діти отримали добрий позитивний настрій і задоволення від цікавих заходів, а ще завдяки годині жартів «Кумедна англійська» та клубу мандрівників «An amazing journey» поглибили свої знання з іноземної мови.