День Матері у 5-В класі

Кожного року, другої неділі травня традицією стало святкувати День Матері – близьке і дороге нашому народу свято, тому що в душі його завжди живе любов до: Матері Божої –найсвятішої Богородиці, матері – України – нашої любої Вітчизни, і матері рідної, якій завдячуємо своїм життям.

День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

10 травня, напередодні Дня Матері, учні 5-В класу приєдналися до традиції і провели свято для своїх матусь. Вірші, пісні, сценки з життя, підготовлені дітьми, – все це дало змогу ще раз сказати коханим матусям «Дякую» за добро, любов, терпіння, увагу, яку вони розділяють зі своїми дітьми.

Від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!