День мистецтв

13 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся День мистецтв. Безпосередньо для молодших школярів це був День казки. Учні взяли участь у різноманітних вікторинах, розіграли мініатюри «Казка кличе нас у гості». Маленькі актори дуже серйозно поставилися до завдання, тому їхня гра була переконлива й талановита. Глядачі із задоволенням переглянули мініатюри «Ріпка», «Золота рибка», «Колобок», у Театрі тіней учні 2-х класів презентували казку «Принцеса і Дракон». Розділили І місце серед учнів 4 -х класів загони № 8, 9; ІІ місце – загін № 7; серед учнів 3-х класів І місце в загону № 1, а ІІ розділили загони № 5, 6.

Учні 5-7 класів взяли участь у конкурсі на краще читання гуморесок та в танцювальному баттлі «Майданс». Діти мали можливість проявити себе як декламатори й танцюристи. Прозвучали гуморески П. Глазового, Л. Глібова. Перше місце в учнів 7-х класів, а ІІ – в п’ятикласників, ІІІ – шості класи. Отож, літній табір – це прекрасна можливість не лише відпочити, а й розвинути творчі здібності й інтелект.