День науки в школі

Вихованці табору «Дивосвіт» з нетерпінням чекали нового дня. І ось він наступив – День науки. У таборі було заплановано безліч заходів, до участі в яких були запрошені всі загони школи. Програма передбачала проходження наукових станцій, особливістю яких було перегляд цікавих відео та послідовне виконання командами класів певних дослідів, завдань з хімії, біології, математики, історії, географії, астрономії, інформатики.

Цей квест спрямований на виховання у підростаючого покоління позитивного ставлення до сучасної науки. Діти отримали можливість відчути себе справжніми дослідниками, показати свої розумові здібності (гра «Розумники і розумниці», «Турнір юних інтелектуалів», «Математичний марафон», «Цікава хімія», «Цікава астрономія», інтелектуальна гра «Найрозумніший»). Діти захопилися іграми та впоралися із завданнями різної складності.

На станції “Інформатика” діти ознайомилися з призначенням та сферами застосування віртуальної та доповненої реальності і за допомогою своїх гаджетів дослідили можливості AR-реальності.

Ще один день у таборі пройшов цікаво та пізнавально для всіх учнів школи.