День толерантності

В НВК №2 м. Немирова 16 листопада 2018 року стартував День толерантності. Упродовж дня працював кінозал, де учні могли переглянути і обговорити фільми про толерантність.

Тематика короткометражних стрічок стосувалась різних проявів толерантності: від взаємин одноліток до сприйняття дітей з особливими потребами.

Учні 10-Б класу підготували змістовну шкільну газету «Будуємо мости, а не стіни».

Згідно плану проведення дня учні на кожній перерві мали змогу виконувати завдання квесту, щодо толерантного ставлення до оточуючих.

Проведенні заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання. Щоб досягти успіху в житті, не бути конфліктним, кожному варто сформувати у собі толерантність як рису характеру.