День українських звичаїв та традицій

Весело, цікаво, змістовно пройшов сьогоднішній день у таборі – День українських звичаїв та традицій.

У кожному загоні було організовано бесіди, вікторини, інформаційні хвилинки. Діти виконували пісні, змагалися у спритності, знаннях українських прислів’їв, приказок, звичаїв та традицій. Цікаво пройшов Національно-патріотичний квест «Ми за єдину Україну».

Для дітей молодших класів було проведено свято ввічливості. Вихованці мали змогу переглянути відеофільми про правила поведінки. Познайомилися з корисними рекомендаціями з питань спілкування з людьми. Проведені ігри проявили позитивні якості характеру дітей, виховували морально-етичні норми життя. Під час інсценізації мініатюр ввічливої поведінки учні спробували свої акторські здібності. На святі панувала казкова атмосфера. Школярі із задоволенням грали свої ролі в яскравих костюмах героїв.

День завершився грою «Emotions», відеопрезентацією «Me Motherland Ukraine» та парадом вишиванок, на якому діти продемонстрували красу українських вишиванок.