День відкритих дверей в Ірпінському університеті Державної фіскальної служби України

22 вересня 2018 року учнів 9-11 класів НВК №1 та НВК №2 м. Немирова мали змогу побувати на Дні відкритих дверей в Ірпінському університеті Державної фіскальної служби України. З першого погляду заклад вразив нас своєю красою та гостинністю. По приїзді ми зустрілися із викладачем вузу Качур Анною Вікторівною, яка сама є випускницею першої школи міста Немирова, тому спілкування одразу стало невимушеним і приємним. Екскурс по університету нам проводили студенти-старшокурсники. Оглядаючи навчальні корпуси, аудиторії, ми побачили багато цікавого. Кожен кабінет присвячений одному із міст України, де є митниця, тому має свій стиль і характер, всі кабінети мають найсучасніше оснащення та укомплектовані комп’ютерною технікою. В закладі є багато місць відпочинку для студентів та викладачів, де можна цікаво і змістовно провести свій вільний час. Але найбільше нам сподобалась архітектура та розташування: у центрі міста зі зручним під’їздом, оточений хвойним лісом, який дає свіже повітря та насолоду від відпочинку. Викладачі кафедри митної справи провели для учнів цікаву конкурсну програму «Найрозумніший митник», в якому були і переможці: І місце – Черната Ірина (НВК №2), ІІ місце – Нестолій Владислав (НВК №1), ІІІ місце – Криворучко Даша (НВК №2). Подякувавшии приємним викладачам та студентам, ми рушили далі. Разом із Анною Вікторівною ми відвідали два парки та центральну площу. Місто зачаровує своєю красою, яскравістю та чарівністю. Словами передати це просто неможливо. Дерева, газони, штучні озерця, статуї з ліхтариками, фонтани та багато іншого.

Тому хто мріє стати митником, раджу вступати до цього університету, адже саме там все по-новому, по-сучасному, саме там місто розвивається на вищому рівні, саме там ваші мрії, сподівання стануть реальними та можливими. Це була найкраща поїздка. Ми дуже задоволені і вражені від неї.

Учениця 10-Б класу НВК №2 м. Немирова

Головенько Анжеліка.