День відкритих дверей в Уманському національному університеті садівництва

17 листопада 2017 року учні 11-х, 10-х та 9-х класів НВК №2 м. Немирова завітали в Уманський національний університет садівництва на День відкритих дверей. Щойно автобус заїхав на територію університету, діти одразу відчули гостинність місцевих викладачів та студентів. Усіх нагодували і провели до адміністративного корпусу, з якого і розпочалась екскурсія. Там же ми познайомились із екскурсоводами, студентами Артемом і Людмилою. Вони в форматі легкої ненав’язливої бесіди ознайомили нас з усіма факультетами. І знову ж, привітні господарі радували своїх відвідувачів смаколиками, приємними подарунками і художніми номерами в кожному відділенні. Неймовірно цікаво було слухати, наскільки розвинена наша територія в сільському господарстві, адже Україна посідає третє місце по експорту сільськогосподарської продукції в світі. І звісно, не без заслуги викладачів, студентів та випускників університету садівництва в м. Умань. По закінченню екскурсії студенти зробили ще один подарунок майбутнім абітурієнтам – фотосесію. Черга бажаючих була настільки великою, що, здавалось, ніколи не закінчиться. Але фотографи швидко справились із цим нелегким завданням. По тому ми відвідали славнозвісний дендропарк «Софіївка», розташований поряд із університетом, де й завершилась екскурсія. Усі ми були в захваті від такого насиченого дня. Багатьом поїздка допомогла визначитись з вибором майбутнього навчального закладу. На цьому етапі емоційний день в Умані закінчився і задоволені учні, з піснею, що не змовкала всю дорогу, відправились додому.

Учениця 11-Б класу Поліщук Руслана.