День здоров’я

13 червня у таборі «Дивосвіт» НВК №2 м. Немирова змістовно був проведений День здоров’я. Мета дня – привернути увагу дітей до питань охорони здоров’я, залучити учнів до здорового способу життя.

День розпочався лінійкою та зарядкою під запальну музику. Потім відбулася гра-квест «Азбука здоров’я», у якій брали участь усі загони табору. Кожна команда проходила свій маршрут, де їх чекали зупинки «Спортивна», «Літературна», «Вікторина», «Режим дня», «Вітамінка», «Фруктова», «Овочева», «Шкідлива і корисна їжа».

На заняття з англійської мови учасники табору мали змогу освоїти нову тему, при вивчені якої діти дізналися про користь вживання тих чи інших продуктів та деяких рецептів літніх вітамінних страв.