Диктант з української мови

Державна підсумкова атестація – це головне випробування для школярів, що закінчили навчання у 9-му класі. Для них це своєрідний вимір отриманих знань і тренуванням перед ЗНО. Така перевірка дає можливість зробити висновок про якість базової загальної середньої освіти.

29 травня 2018 року у дев’ятикласників НВК №2 м. Немирова розпочалася державна підсумкова атестація. Діти писали диктант з української мови, яка належить до числа обов’язкових. Перед початком іспиту школярів привітала директор школи Гудима Т. А. Після цього представниками від учнів 9-х класів було обрано один з десяти конвертів з диктантом. Слід зазначити, що крім дев’ятикласників НВК №2 м. Немирова, такий самий диктант писали і школярі з філій закладу освіти: «Гуньківської ЗОШ І-ІІ ст. Немирівської міської ради Вінницької області» Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області та «Стрільчинецької ЗОШ І-ІІ ст. Немирівської міської ради Вінницької області» Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області.