Диво, ім’я якому – книга

2 квітня відзначають Міжнародний день дитячої книги. Тому шкільна бібліотека провела у 4-х класах урок на тему: «Що ти знаєш про книгу». Метою уроку було ознайомити учнів з історією створення книги з найдавніших часів; розповісти який шлях пройшла книга; показати учням значення книги в розвитку світового суспільства, викликати інтерес до книги та історії її виникнення, виховувати любов до книги, бережне ставлення до неї.

Так, дітей потрібно вражати незвичайним, щоб викликати їхній інтерес до якогось об’єкта, предмета, події. Саме цю особливість дітей ми враховували, плануючи свій урок з ознайомлення учнів з книгою. Проблема недостатньої поваги до книги – найактуальніша для нас, як бібліотекарів, та й для всього суспільства. Адже за словами Д. Дідро, «людина перестає мислити, коли перестає читати». А книга – це не тільки спосіб передати й отримати інформацію для людства, а ще й продукт еволюції людського суспільства, адже вона змінювалася, удосконалювалася разом із розвитком світової цивілізації.