Герої живуть поруч

На сході України знаходиться чимало патріотів, які без вагань покинули сім’ю, дім, роботу та пішли захищати рідну землю від підступного ворога. А вдома їх терпляче чекають та моляться, бо батько, син чи чоловік – це основа родоводу. Нам, шкільній громаді, в свою чергу хочеться висловити слова подяки всім тим, хто з честю виконав свій обов’язок перед Батьківщиною.

Днями відбулася зустріч учнів Гуньківської ЗОШ І-ІІ ступенів з випускником школи, який нещодавно повернувся із зони ООС, Мухоморою Володимиром. Вона розпочалася вшануванням пам’яті загиблих хвилиною мовчання. Учні 7 класу виконали пісні про Україну та зачитали вітальні вірші.

Школярі з цікавістю слухали розповідь захисника Вітчизни, яка ілюструвалася фотографіями та відеофільмом про нелегкі будні воїнів.

Зустріч відбулася в дружній, по-домашньому, теплій атмосфері.

Слава Україні! Героям слава!