День захисника України та День українського козацтва

«Козацькому роду нема переводу!» – каже відоме українське прислів’я. Традиції нашої школи підтверджують це , адже щороку святкуємо День захисника України та День українського козацтва . Саме через козацтво створювалася наша історія , в козацтві виявляється творчий і волелюбний дух наших предків.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України в філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів» проведено квест «Козацькі перегони», спрямований на виховання в учнів патріотизму , інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків.

Цікаво й радісно було спостерігати , як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а й знання козацьких традицій. Учасники змагань довели , що вони є гідними нащадками козаків.