Грамотним бути престижно

8 вересня Міжнародний день грамотності. Це свято для людства, яке довело кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотним бути потрібно і  дітям, і  молоді, і дорослим . Звичайно, ще не до кінця досягнута мета у цій сфері. Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності.

Уявіть, що вас у цей день запросили для участі в популярній радіо- чи телепередачі на тему рідної мови. Трансляція відбуватиметься в прямому ефірі, тобто без попереднього запису і редагування виступів. Як готувалися п’ятикласники? Чи справились вони із цим завданням? Звичайно, будь-яка справа завжди ладиться, якщо робиться у дружньому колективі, коли дуже захотіти.

Дорогі друзі, вітаємо вас із Днем грамотності. Бажаємо бути шалено здоровими, комунікабельними та грамотними, рухатись вперед і радіти щохвилинно усім радощам життя. Успіхів усім нам. Гарного старту!