Яскраві барви Дня Святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День Святого Валентина.

День закоханих – це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

У філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів» в цей погожий лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена листівками-валентинками. Члени учнівського самоврядування школи організували конкурс на кращу валентинку, виготовлену власними руками, переможці якого отримали солодкі подарунки. Педагог-організатор провела свято для учнів середніх класів «Серця двох». Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні та літературні хвилинки створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.