II Всеукраїнський урок доброти в НВК №2 м. Немирова

Найближчими до дітей тваринами в усі часи були собаки та коти. Саме вони найчастіше стають домашніми улюбленцями в українських родинах. Проте необізнаність дітей щодо правил поведінки з тваринами (як домаш­німи, так і безпритульними) часто призводить до негативних наслідків: зну­щання над тваринами, зараження небезпечними хворобами, травмування та каліцтво дітей тощо. Все частіше трапляються випадки жорстокого ставлення до тварин не лише з боку дорослих, але і (щонайгірше) з боку дітей.

Щороку 4 жовтня відзначають Всесвітній день захисту тварин. З метою ознайомлення школярів із правилами етичного став­лення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних тварин, виховання в учнів відповідальності, емпатії 02.10.2019 року НВК №2 м. Немирова та філій долучилися до проведення «II Всеукраїнського уроку доброти». Проведені заходи супроводжувалися мультимедійними презентаціями з цікавими та повчальними відеоматеріалами.