Інформація про заходи

Новий навчальний рік у нашій школі розпочався традиційно зі свята Першого дзвоника. Діти, батьки, вчителі, гості свята радо вітали один одного. З новими силами всі рушили в Країну Знань.

«Народні символи України», « Всі ми різні, всі ми рівні. Принцип толерантності»- теми перших уроків для школярів в оновлених класах.

День дружби в початкових класах пройшов 10 вересня під девізом «Дякую тобі, Друже,що ти у мене є». Діти співали пісні про дружбу,розповідали вірші. Адже дружба – це одне з найважливіших почуттів людини.

Традиційно кожного року в нашій школі відбувається свято «Осінній вернісаж». Діти представляли композиції з овочів, фруктів, квітів та усього,чим багата природа.

Захід, проведений у рамках Всеукраїнської акції милосердя, став для наших учнів справжнім уроком людяності. У нашій школі пройшла традиційна акція «П’ять картоплин».

Учні приносили з дому стільки овочів, скільки вважали за потрібне. Вони приносили не лише картоплю, а й моркву, буряки, капусту, цибулю.