Інформація про заходи

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів. Жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

«Не забуваймо наших героїв!!!», під такою темою пройшла година спілкування учителя історії Заїчка І. М. з учнями школи.

Війна і перемога – не тільки історія, це свідоцтво великого подвигу людей, які прийняли на себе головний удар у боротьбі з німецькими загарбниками, мужньо виконали свій священний обов’язок.

Минають роки, змінюється час, люди. Але у пам’яті завжди залишаються події Другої Світової війни.

Для нас війна – не тільки минуле, адже вона увійшла у кожен дім, у кожну сім’ю. вона забрала, поглинула у своєму полум’ї мільйони людей, завдала розрухи, муки і гіркоти втрат.

9 травня в Стрільчинцях відбувся Мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Свято Букваря в Стрільчинецькій ЗОШ І-ІІ ст.

Сьогодні надзвичайне свято –
Таке в житті буває раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружний перший клас!

Ще вчора наші першоклас­ники перегорнули останню сторінку Букваря. Сьогодні ми святкуємо першу перемогу наших маленьких школярів.