Інформація про заходи

«Серце до серця» – доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду. Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів. Учні та учителі нашої школи також приєдналися до акції. Було проведено роз’яснювальну роботу серед учнівського колективу. Волонтером акції обрано ученицю 7 класу Шлапак Камелію.

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров’я. Щорічно в нашій школі відзначається «День здоров’я».

Мета – привернути увагу дітей до питань охорони здоров’я, залучення до здорового способу життя. Для учнів школи було проведено урок здоров’я. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом, користь яку вони приносять людині. Протягом дня проходили спортивні змагання серед учнів 1-9 класів. Учні 6 класу організували виставку плакатів «Здоров’я наш вибір». Семикласники виготовили проекти на екологічну тематику «Чисте довкілля-здорове життя». День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.