Київський національний університет культури і мистецтв

27 січня учні 11-Б класу НВК №2 м. Немирова відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Переступивши поріг навчального закладу, учні одразу потрапили у динамічний вир навчання та дозвілля мистецького вишу. Екскурсію учням проводили студенти-модератори та викладачі факультетів, які розповіли про факультети закладу та продемонстрували матеріально-технічну базу. Декани факультетів, завідуючі кафедр детально ознайомили з навчальними програмами, розповіли про умови навчання та вступу. Зокрема під час екскурсії абітурієнти відвідали: Лабораторії Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Лабораторії Інституту журналістики і міжнародних відносин, Лабораторію кафедри міжнародних відносин, Лабораторію Інституту мистецтв, Лабораторії Інституту дизайну та реклами, Лабораторії Інституту кіно і телебачення. Факультет культурології презентував наукову бібліотеку КНУКіМ.

Масштабний та змістовний День відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтв завершився смачним та запашним обідом. Учні фотографувалися та ділилися один з одним своїми враженнями. Найочікуванішою подією стала зустріч учнів із Михайлом Поплавським. Його відкритість і позитив одразу підкорили молодь і налаштували на відверте спілкування. Учні отримали чимало вичерпних відповідей на поставлені запитання щодо навчального процесу і професійних можливостей.

Всі були вдячні організаторам за про ведення цікавої та захоплюючої екскурсії.