Наполегливі тренування – результат перемоги в районних змаганнях з волейболу серед дівчат

У рамках Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Немирівського району 16 лютого 2018 року відбувся фінал змагань з волейболу серед дівчат.

Кожна гра, що відбулася в цей день, була цікавою та захопливою, команди запекло змагалася за звання найкращої.

Так, команда дівчат з НВК № 2 м. Немирова на шляху до перемоги виграла з однаковим рахунком 2:0 у команди з Брацлавського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія та команди з Ситковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Напруга тривала під час вирішальної гри з командою Ковалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», тому й перемога з рахунком 2:0 була такою радісною.

12 дівчат-учасників команди НВК № 2, а саме: Безрученко Юлія, Задворна Інна, Коломієць Вікторія, Черната Ірина, Довга Марина, Баран Дарина, Ватрич Андріана, Гушевата Іванна, Довга Світлана, Дробаха Вікторія, Остапенко Анна, Франчук Марія, запам’яталися всім присутнім зібраністю, організованістю. Зокрема капітан Безрученко Юлія (учениця 11-Б класу) та її однокласниця Задворна Інна вразили вмінням швидко реагувати на будь-які зміни, що відбувалися на майданчику під час гри.

З листопада 2016 року очолює факультатив з волейболу Томенко Олег Олексійович. 17 дівчаток закладу освіти щотижня тренуються, прагнучи досягти майстерності в цьому виді змагань.

Вітаємо переможців та бажаємо всім нових перемог і сильного командного духу!