Олімпійський урок

Голова Вінницького обласного відділення національного олімпійського комітету України Павло Хникін завітав у гості до школярів НВК №2 м. Немирова

З метою популяризації здорового способу життя, за ініціативи національного олімпійського комітету України ось уже більше десяти років по всій Україні проходять так званні «олімпійські уроки», які проводять із школярами відомі спортсмени. Саме на такий урок, що проводився в рамках Олімпійського тижня – тижня фізичної культури, спорту та здорового способу життя – з розповіддю про свій спортивний шлях та досягнуті висоти до учнів НВК №2 м. Немирова завітав дворазовий срібний призер Олімпіади, чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонатів Європи, учасник чотирьох Олімпіад, багаторазовий чемпіон України, 22-разовий рекордсмен України, заслужений майстер спорту, голова Вінницького обласного відділення національного олімпійського комітету України Павло Хникін.

– Головне, щоб усі обрали для себе здоровий спосіб життя, – каже Павло Хникін. – Я прагну, щоб діти і взагалі люди, були здоровими та щасливими. Павло Вікторович радив дітям не палити, не вживати алкоголь, а робити зарядку і взагалі вести здоровий спосіб життя. Окрім пропаганди спорту та здорового способу життя Павло Хникін учив школярів мріяти й реалізовувати свої мрії у життя.

Дітей особливо цікавило, в яких країнах побував славетний чемпіон, які перемоги йому особливо пам’ятні, скільки він тренувався для досягнення результатів. Павло Хникін відповів на всі запитання, сфотографувався на згадку з учнями.

Школярі отримали від легендарного спортсмена подарунки з олімпійською символікою, щоденники на спортивну тематику. А навчальний заклад отримав від гостя у подарунок спортивні м’ячі та літературу. Та найголовніше, що після зустрічі із Павлом Хникіним у багатьох школярів з’явилася впевненість та бажання реалізувати свої мрії у життя.