Посвята в Барвінчата

Вже стало доброю традицією в НВК №2 м. Немирова кожного року для учнів другого класу проводити свято “Посвята в Барвінчата”. Мета свята: знайомство з Барвінковою країною, вивчення законів та правил. Педагоги-організатори підготували цікаву конкурсно-розважальну програму та спортивні змагання, що створило атмосферу піднесеного настрою.

“Країна Барвінкова” – це чудова країна дружби, радості і добра. У ній діти вміють добре навчатися, гратися, дружити, співати й танцювати, веселитись. Завдання та діяльність організації спрямовані на згуртування дітей для виконання добрих і корисних справ, розвиток творчих здібностей, виховання віри в себе.

Поважати національні традиції України. Саме такі обіцянки давали другокласники на святі.