Проект «Do Like Olympians»

Проект Національного олімпійського комітету України «Do Like Olympians» пройшов 25  вересня 2018 року  в НВК №2 м. Немирова. З метою популяризації здорового способу життя, пропаганди  олімпійської освіти на шкільному подвір’ї відбулася спортивна  зарядки з чемпіонами. У заході взяли участь 280 школярів. Захід було організовано в рамках співпраці закладу освіти з Національним олімпійським комітетом України у Вінницькій області та головою відділення НОК Павлом Хникіним. Серед гостей були секретар відділення НОК України у Вінницькій обл. О. М. Олійник та Бугаєва І. В., головний спеціаліст обласного відділення НОКу.

Запальна ранкова зарядка пройшла за участю та під керівництвом відомих українських спортсменів: Колесніченко Олени, української легкоатлетки,  учасниці юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Сінгапурі, чемпіонки України з легкої атлетики, та  Михайла Книша, бронзового призер чемпіонату Європи (Норвегія, 2010), учасника 28-х (Афіни, 2004) та 29-х (Пекін, 2008) Олімпійських ігор, переможця Кубка Європи (2005),  3-разового  рекордсмена України, багаторазового призера чемпіонатів України (2004–12).

На пам’ять про захід школярі отримали приємні спогади, подарунки та сувеніри від НОК України та фото на пам’ять.