Свято талантів

24 листопада 2017 р. у надзвичайному місті Львові відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс “Зірковий парад”. Свято дитячих та юнацьких талантів тривало три дні. Воно видалося дуже різноманітним та насиченим, оскільки у фестивалі взяло участь 193 учасники (вокалісти, колективи), які продемонстрували 386 номерів різних жанрів.

Одним з учасників цього свята був Зразковий аматорський танцювальний колектив “Перлина” НВК №2 м. Немирова.

Колективи-учасники змагалися у різних вікових категоріях та жанрах. Колектив “Перлина” запропонувавши на розсуд журі та глядачів два номери, а саме: турецький танець “Халай” та український “Ти ж мене підманула”, став Лауреатом II-ї Премії у I-й віковій категорії в жанрі “народна стилізація” та отримав сертифікат на 500 євро для поїздки у Болгарію.

У вільний від конкурсу час учасники колективу відвідали екскурсію “Шоколадний Львів для дітей”, а також побували на майстер – класі з виготовлення шоколаду, де кожна дитина власноручно виливала плитку шоколаду із зображенням «лева», яку потім залишила собі.

Подорож до міста Лева є незабутньою, а виступ Зразкового аматорського танцювального колективу «Перлина» НВК №2 м. Немирова, таким, що заслуговує на повагу.

До нових перемог!

Керівник колективу Інна Цимбал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *