Талант і наполеглива праця

Визначні педагоги стверджують, що талановитою народжується кожна дитина. На жаль, не всі розкривають та розвивають свої здібності. Надзвичайно важливо вчасно помітити, до чого схильна дитина, підтримати її бажання займатися улюбленою справою. Завдання не з легких як для батьків, так і для педагогів.

Учениці 6-В класу НВК №2 м. Немирова Качур Юлії пощастило мати уважних і турботливих рідних та майстерних педагогів, які вчасно підтримали бажання дівчинки займатися музикою. 2017 рік став неймовірно плідним для юної артистки. Юля завоювала 1 місце у ІІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп” у м. Вінниця; 2 місце у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Єднаймо серця” та сімнадцятому Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв “Сурми звитяги” у Вінниці. Також майстерність співачки відзначили на ІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячої народної творчості “Покрова Fest – 2017” та на фестивалі вчительської та учнівської творчості “Проліски надії”.

Юля – активна учасниця всіх шкільних і міських заходів. Нещодавно отримала титул Міні-міс “NATAGO”, а в подарунок компанія презентувала ексклюзивний віночок в українському стилі.

Дівчинка весела, енергійна, життєрадісна. Встигає не лише брати участь у конкурсах та фестивалях, а й показує достойний рівень знань з навчальних предметів, любить іноземні мови, ліпить, малює. Ходить у музичну школу, де отримує відмінні оцінки з гри на домрі, співає у хорі, займається вокалом. Навчають Юлю музичної майстерності професійні педагоги – Євтушенко О. А., директор музичної школи, керівник хору, Верховод А. М., та Дремлюга Л. Я., викладач вокалу.

Справді, якщо людина талановита, то талановита в усьому. Нехай же не міліє ріка творчості, а мрії Юлі про зіркове майбутнє здійснюються.