Успіхи тенісистів

10 жовтня 2017 р. в районному спортивному комплексі «Колос» відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед школярів Немирівського району.
Учні нашого освітнього закладу на попередньому етапі перемогли команди НВК №1 м. Немирова та Медвежанської ЗОШ і здобули право на участь у фінальній частині змагань. Команда НВК № 2 м. Немирова, у складі Василенка Владислава, Корінного Даніїла, Задворної Інни та Безрученко Юлії, тренер Гоцуляк Е. Ф., зайняла ІІ місце в загальнокомандному заліку, поступившись тільки спортсменам Дубовецької ЗОШ, минулорічним чемпіонам.

А в індивідуальному заліку серед хлопців, вигравши всі партії, кращим став учень 11-Б класу Василенко Владислав. Серед дівчат, показавши гарну гру, учениця 11-Б класу Безрученко Юлія зайняла ІІІ місце.

Методична асоціація учителів фізичної культури та естетичних дисциплін, керівник Пузаєнко О. Б., на високому професійному рівні проводить спортивно-масову роботу серед школярів.

Вітаємо переможців та зичимо нових спортивних здобутків.