Вітаємо команду НВК № 2 із перемогою в районних змаганнях по волейболу серед юнаків

Лютий подарував прихильникам волейболу багато цікавих матчів, безліч захопливих партій, а завершення змагального року ознаменувався ще більшим загостренням спортивної боротьби.

Так, 21 лютого 2018 року знову спортивна зала НВК № 2 зібрала всіх поціновувачів гри з волейболу. Цього разу за палкої підтримки вболівальників за першість змагалися команди юнаків.

Тренер команди НВК № 2 О. О. Томенко підготував команду здатну на високі показники. І перемоги були здобуті у команд з Байраківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та НВК № 1 м. Немирова.

23 лютого 2018 року відбувся півфінал гри. І знову команда НВК № 2 впевнено обіграла з рахунком 2:0 команди з Ситковецької ЗШ І-ІІІ ступенів та Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час вирішальної гри – фіналу – на майданчику зустрілися найбільш майстерні гравці – команди НВК № 2 м. Немирова та Брацлавського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школаінтернат І-ІІІ ступенів – гімназія.

Гра стала справжньою окрасою зональних змагань й подарувала багато емоцій глядачам. Слід відзначити майстерність, організованість та злагодженість дій гравців 11 класу Василенка Владислава, Яковенка Владислава, Гуцаленка Владислава, Футуймаса Олега, які показали справжній майстер-клас у визначному елементі гри – блокуванні біля сітки.

Лідерські якості продемонстрував капітан команди Василенко Владислав. Приємно, що у складі команди були учні 9 класу Довгий Максим, Швець Ярослав, Коровко Дмитро, Болюк Артем, які з наступного року стануть гідною зміною випускникам школи.

Тож вітаємо переможців – команду НВК № 2 м. Немирова з перемогою та очікуємо на нові, не менш майстерні ігри!