Година коду в НВК №2

Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. Цього року година коду проходила протягом 4-8 грудня у більш, ніж 180 країнах світу.

Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логічне та творче мислення.

Фахівці з Microsoft, Google, Facebook та інших компаній створили інтерактивні завдання, використовуючи відомі ігри. Завдяки цьому школярі мали змогу «програмувати» на основі гри Minecraft: вчили героїв рухатись, шукати скарби, долаючи перешкоди – тобто створювали власними руками маленький інтерактивний світ. Для успішного виконання завдань діти застосовували логічне та нестандартне мислення.

Учні нашої школи 3-7 класів, що успішно виконали всі завдання, отримали сертифікати міжнародного зразка, а таких було – 61!

Вчителі інформатики Водоп’янова С. С., Водоп’янов В. О., Водоп’янов С. О.