Іде Святий Миколай

День Святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частинку своєї душі. Для дітей воно стає чарівною казкою.

19 грудня в НВК № 2 м. Немирова  відбулося театралізоване дійство «Іде Святий Миколай», яке підготували учні 3-А і 5-А класів під керівництвом класних керівників О. І. Рибалко та О. М. Литвиненко. На святковому зібранні діти читали вірші, розповідали легенди, ставили сценки та співали пісні. Оригінальні костюми та музичний супровід допомогли юним акторам створити святкову атмосферу.

Мета дійства – це бажання учителів допомогти дітям побачити красу і зрозуміти, що кожен може бути помічником Святого Миколая: бути уважними до людей, до маленьких речей, уважніше ставитися один до одного, дарувати любов, помічати довкола себе красу, насолоджуватися життям.