Наша школа отримала грант від Департаменту освіти Вінницької ОДА

7 жовтня в Україні цьогоріч офіційно відзначали День працівників освіти. 4 жовтня, відбулися урочистості з нагоди свята у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, куди були запрошені кращі представники професії області.

Вітали педагогічних працівників з професійним святом голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Кращим педагогічним працівникам області вручили почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а найпрогресивніші проекти, подані навчальними закладами Вінниччини, отримали гранти обласної Ради та облдержадміністрації. Вчитель інформатики Водоп’янова Світлана Сергіївна під керівництвом директора школи Гудими Тетяни Анатоліївни написала проект «Використання курсу робототехніки в освітньому процесі як засобу реалізації STEM-освіти», за що школа отримала грант у розмірі 20 000 грн.

Ці кошти будуть витрачені на купівлю комплекту конструктора для занять робототехніки.