Навчання з курсу «Наука та технології»

Привити дітям любовь до навчання на все життя, допомогти розвитку навиків, що необхідні людині XXI століття, урізноманітнити освітні технології, створити для дітей умови для всебічного розвитку та самореалізації – мета колективу НВК №2 м. Немирова. Для її досягнення навчатись повинні не лише учні, а й вчителі.

7 лютого кампанією «Інноваційні освітні рішення» на базі STEM-школи Inventor в м. Києві відбулось навчання з курсу «Наука та технології» за програмою LEGO Education. В ньому взяли участь директор нашого освітнього закладу Т. А. Гудима, вчитель початкових класів І. Г. Гоцуляк та вчитель математики та фізики Л. П. Борисюк. Ми познайомились з навчально-розвиваючими технологіями LEGO Education та успішно пройшли навчання по їх впровадженню в початковій та основній школі.

Сучасні навчальні технології, створені на базі всім відомих кубиків LEGO допомагають організувати захоплюючий практично-орієнтований освітній процес, допомагають учням розкрити свій потенціал при вивченні математики, інформатики, фізики, технологій. Також вони створюють позитивну мотивацію до навчання та творчості, розвивають творче мислення та комунікативні навики. Такі технології навчання здатні допомогти дітям реалізувати отримані в школі знання та стати успішними громадянами цифрової ери.