Тиждень математики, інформатики, фізики та астрономії

З 12 жовтня по 20 жовтня 2017р. В НВК №2 м. Немирова було проведено тиждень математики, фізики та інформатики вчителями: Путрашик Т. В. Борисюк Л. П., Гудимою Т. А., Капітулою О. Г., Ляшенком В. О., Литвиненко О. М., Сметанською Ю. А., Томенком О. О., Водоп’яновим С. О., Водоп’яновим В. О., Водоп’яновою С. С.

В проведенні тижня були задіяні учні 5-11 класів, які були організаторами та учасниками різних видів змагань, конкурсів, нестандартних уроків, вікторин.

Протягом тижня на уроках фізики та математики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти життя видатних вчених математиків та фізиків. Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, розв’язавши ряд кросвордів, ребусів та логічних задач. Корисними для розширення світогляду  учнів та посилення мотивації до вивчення математики, фізики та інформатики були семінари та презентації, підготовлені самими учнями.

Учні 11-Б класу працювали над випуском газети, присвяченої проведенню тижня математики і фізики.

Водоп΄янов В. О. провів квест з інформатики. Онлайн вікторину з інформатики з використанням сервісу Kahoot (6-7 класів) та сервісу Learning Apps (9 класи) – протягом тижня проводили вчителі інформатики Водоп΄янов С. О., Водоп΄янов В. О., Водоп΄янова С. С.

Томенко О.О. провів вікторину для учнів 7 класів «Таємниці фізики»

З учнями 6 класів інтелектуальну гру «Я люблю математику» провела Капітула О. Г.

Фізико-математичну естафету для 6-7 класів провели вчителі Борисюк Л. П., Путрашик Т. В., Капітула О. Г.

Вчителька Литвиненко О.М. для 7-8 класів провела математичну вікторину.