Цікава та незабутня екскурсія

27 березня  учні 3-А і 5-А  класів разом з класними керівниками О. І. Рибалко та О. М. Литвиненко поїхали на екскурсію в м. Вінницю.

Перша зупинка – Вінницький обласний краєзнавчий музей, де діти побачили найбільше зібрання матеріалів і документів з історії, етнографії і культури Східного Поділля. А також відвідали виставки «Подільський килим», «Метамарфози скла. Турбівський склозавод».

Друга зупинка – Музей ретро-техніки «Автомотовелофототелерадіо» знаходиться в приміщенні автосалону «Володимир». У музеї представлено більше 100 експонатів. Діти мали можливість посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі.

Наступна зупинка – Екскурсія до музею пожежно-рятувальної служби. Учні відкрили для себе основні віхи становлення пожежної охорони України, ознайомилися із засобами гасіння пожежі та пожежно-технічним обладнанням. Дітям сподобалися експонати кінно-бочкового ходу та старовинні пожежні насоси, які були на озброєнні пожежників у минулі століття. Найбільше уваги під час екскурсії було приділено пам’яті героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Наші учні були надзвичайно вражені їх високим професіоналізмом та самопожертвою задля спасіння української нації. Подвиг цих людей назавжди внесено до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Потім побували у торгівельно-розважальному центрі «Шок», де  функціонує ціла «Дитяча планета». На території розташовані лабіринти, батути, зона ігрових автоматів. Дітям в парку розваг було зручно і весело. Настрибались досхочу.

Потрапивши на територію Вінницького госпіталю ветеранів війни, забуваєш, що знаходишся поруч із лікарняним закладом – стільки тут художніх композицій та скульптур тварин і казкових персонажів. А ще  в госпіталі є  алея писанок. Єдина такого роду в Україні, складається з 20 композицій, на кожній з яких – ікони із зображенням церковних свят та окремих святих.

Під час екскурсії діти ще більше дізналися про історію нашого обласного центру і були дуже задоволені.