Учитися легко, коли вчитися цікаво

Коли дітям стає цікаво, вони самі розберуться із дробами, ірраціональними числами та похідними. Долучитися до кола математиків спробували учні НВК №2 м. Немирова, взявши участь у I Всеукраїнській інтернет-олiмпiаді «На Урок». Дипломами I ступеня Всеукраїнського рiвня нагородженi Черната Анастасія (6-А клас), Маринич Валерія (7-А клас), Кіцула Ірина (8-А клас). Диплом II ступеня Всеукраїнського рiвня отримали Луценко Вікторія ( 7-А клас), Голомовза Дар’я ( 6-В клас), Цвень Єлізавета ( 6-А клас), Коростень Артем ( 6-А клас), Донець Вікторія (6-А клас), а також диплом II ступеня обласного рiвня вручено Рибалко Руслані ( 6-В клас). Дипломом IIІ ступеня Всеукраїнського рівня нагороджено Муренка Вадима (7-А клас), а дипломом ІІІ ступеня районного рівня – Алгаєва Олександра (10-Б клас).Вітаємо переможців і бажаємо нових перемог!

Вчитель математики – Капітула О. Г.

Один коментар для “Учитися легко, коли вчитися цікаво”

1. Добре що є такі учні, які взяли участь у I Всеукраїнській інтернет-олiмпiаді «На Урок».;)