В НВК №2 працює техно-майстерня «Python доступний кожному»

З метою підготовки дітей та молоді до майбутнього цифрового світу міжнародна організація Meet and Code надає фінансування подіям, присвяченим кодуванню та цифровим технологіям, впродовж Тижня кодування ЄС, що триває з 6 по 21 жовтня 2018 року. Наша школа взяла участь у конкурсі міні-грантів на проведення таких заходів, який проводив Ресурсний центр ГУРТ та отримала грант у розмірі 9000 грн. Ці кошти будуть витрачені на організацію заходів та призи учасникам різноманітних конкурсів.

З 11 жовтня проходить конкурс плакатів, виготовлених на комп’ютері про мову програмування Python.

12 жовтня вчитель інформатики Водоп’янова Світлана Сергіївна провела майстер-клас для учнів 7-х класів «Вчимося граючи». В ньому прийняли участь близько 50 дітей. Спочатку за допомогою мозкового штурму обговорили з учнями такі питання: для чого вивчати всім програмування, чому ми почали вивчати мову Python та як грати на комп’ютері з користю для себе. Після цього учні пригадали про черепашину графіку в середовищі програмування та разом створили програму, в якій виконавець малює логотип операційної системи Android.

Під час цього майстер-класу діти зрозуміли, що програмувати цікаво, весело та корисно!