Всесвітній тиждень програмування

З 6 по 21  жовтня 2018 року у Європі відзначали Тиждень програмування та кодування. Наша школа теж долучилася до його проведення. Для популяризації програмування, а саме мови програмування Python, школа взяла участь у конкурсі грантів від національного центру суспільної інформації та експертизи ГУРТ для реалізації заходів із кодування в рамках ініціативи Meet and Code. За результатами голосування наш заклад освіти посів ІІІ місце та отримав грант у розмірі 9000 грн для проведення Тижня кодування ЄС. За ці кошти на базі школи була створена техно-майстерня “Python доступний кожному”.

У рамках техно-майстерні вчителі інформатики Водоп’янова С. С. та Водоп’янов В. О. провели майстер-клас “Вчимося граючи”, на якому учні ознайомилися із методикою створення малюнків за допомогою вбудованих можливостей мови програмування.

Також серед школярів було проведено наступні конкурси:

• конкурс плакатів (1 місце  – Ведибіда Олександр, 10-А; Пелішенко Іванна, 9 кл.);
  • конкурс з програмування “Малюємо з черепашкою” (1 місце – Іщенко Максим, 7-Б; 2 місце – Шлапак Даниїл, 7-Б; 3 місце – Голомовза Дар’я, 7-В);
  • конкурс з програмування “Розв’язання STEM-задач” (1 місце – Демиденко Максим , 10-Б; Хоменко Віталій, 10-Б; 2 місце – Ведибіда Олександр, 10-А; 3 місце – Алгаєв Олександр, 11-Б; 4 місце – Цвігун Олександр, 9-А; Якименко Артем, 9-Б).

Усі учасники отримали заохочувальні подарунки (блокноти та ручки з логотипом), а переможці – цінні призи (Power Bank, флеш-накопичувачі, навушники, мишки).

Під час цих заходів діти переконалися в тому, що програмувати – це дійсно цікаво та доступно вивчити кожному.