12 років у школі – це супер!

Саме над такою темою працювали учні дебатного клубу «Hollywood» НВК №2. Наприкінці березня відбулася дискусія на основі методу Оксфордських дебатів. Мета методу полягає не у тому, щоб дійти до багатьох конкретних рішень, а у тому, щоб обмінятися думками. Згідно нового закону «Про освіту» учні навчатимуться 12 років. Шкільна освіта складатиметься з трьох рівнів. Початкова триватиме чотири роки. Середня — з п’ятого по дев’ятий клас. Старша школа буде профільною. Її випускники зможуть продовжити навчання в ліцеї чи коледжі.

Спікери сторін «За» та «Проти» висловили свої думки, навели аргументи, в результаті чого присутні зробили для себе висновки чи навчання протягом 12-ти років у школі добре, чи ні.

Учитель Наталія Миколаївна Мандрик