Конкурс Spelling Bee

Вже другий рік поспіль у нашій області проходить конкурс Spelling Bee, який популярний в багатьох англомовних країнах. Конкурс сприяє розвитку інтересу до вивчення англійської мови, збільшенню словникового запасу учнів та вмінню грамотно писати англійські слова.

В першому етапі перемогли:

Килівник Евеліна, 11-А кл., вчитель – Фокіна А.І.,

Семененко Діана, 9-В кл., вчитель – Галкіна Н.В.,

Рибалко Руслана, 6-В кл., вчитель – Вовк Н.В.,

Іщенко Максим, 6-Б кл., вчитель – Швець Л.В.

Рибалко Руслана зайняла I місце в районному етапі конкурсу Spelling Bee серед учнів 5-6 класів. Вона разом зі ще двома переможцями II туру змагань достойно представили команду Немирівського району в області та були нагородженні грамотами та цінними призами.

Учасників Обласного туру конкурсу вітали багато гостей, але дуже приємно було, що депутат Вінницької обласної ради Вацак Геннадій Анатолійович, котрий був спонсором змагання, виголосив свою промову англійською мовою.