“Кордони моєї мови означають кордони мого світу”

«Кордони моєї мови означають кордони мого світу» – так сказав колись один австро-англійський філософ. Справді, цей вислів є актуальним сьогодні. Якщо дитина вивчає іноземні мови, це означає, що вона іде в ногу з часом і зможе успішно реалізувати себе в майбутньому.

Організація та проведення предметних тижнів та позакласних заходів є гарною нагодою для дітей позмагатися в різних конкурсах, проявити свої акторські таланти, творчість, фантазію, вдосконалити мовні можливості та просто гарно провести час.

Конкурси творчих робіт, командні змагання,драматизація діалогів, інсценівки казок та жартів – це те, чого з нетерпінням чекають діти.

Це створює не лише невимушену атмосферу, а й дає можливість учням якомога більше розкритися, удосконалити свої мовленнєві здібності, набути певного досвіду, дізнатися щось нове.

Оскільки тиждень іноземних мов у школі співпадає з Днем Святого Валентина, тому більшість заходів пов’язані саме з цією подією. Напередодні свята учні 1-х класів мали нагоду ближче познайомитися з історією його виникнення, прослухавши цікаву розповідь, яка супроводжувалася мультиплікаційним відео англійською мовою. Потім були інтерактивні ігри, пісні та конкурс на кращу розмальовку із зображенням сердечок.