My Family Tree

Кожна цивілізована держава дбає про своє майбутнє. Фундамент цього майбутнього закладається у вихованні її наймолодших громадян – гнучких пагінців, зростання яких залежить від умов, забезпечених для їхнього життя, виховання та розвитку. Важливим етапом у цьому розвитку є знайомство з історією свого роду.

Ось і учні 2-В класу нещодавно долучилися до цієї події. Закінчивши вивчати тему «My Family» («Моя сім’я » ) на уроці англійської мови, кожна дитина презентувала своє родинне дерево, яке дозволяє побачити спільну історію всієї родини одночасно.

З якою любов’ю та ніжністю дітки розповідали англійською мовою про своїх рідних !

Дуже приємно, що деякі батьки долучилися до виготовлення проектів і допомогли дітям створити дерево своєї сім’ї.

Учитель: Фокіна А. І.