Нагородження на звітній конференції

17 червня 2017 року відбувся ІІІ завершальний етап україно – польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області».

Нагадаємо, що І етап проходив 20-21 січня 2017 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», у якому взяли участь учителі з 27 районів області. ІІ етап проходив під час навчальної поїздки до м. Лодзь, що у Польщі у період з 26 лютого по 4 березня 2017 року.

З лютого у НВК №2 м. Немирова діє дебатний клуб «Hollywood», девіз  якого – «Ми не поїдемо в Голлівуд, ми Голлівуд влаштуємо тут». Дебатний клуб діє під керівництвом учителя англійської мови Мороз Наталії Миколаївни. Дебати проходили на теми, які є не байдужими для наших дітей. Під час дебатів учні критично мислять, навчаються висловлювати свою думку, публічно представляють свою позицію у дискусії, належно представляють аргументи за та проти.

На завершальному етапі проекту були присутні гості із Польщі, голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник та представники КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти». Кожен учитель приїхав з двома учасниками свого дебатного клубу. І щоб перевірити як учні навчилися вести дебати за цей період їх було поділено на 3 групи по 18 учнів. Підготувавшись учні провели дебати самостійно без допомоги учителів. Все пройшло вдало. Після цього учителів та учнів було нагороджено сертифікатами  та приємними подаруночками.