Всеукраїнський мовний конкурс «Гринвіч»

З кожним роком зацікавленість англійською мовою серед школярів зростає. З метою пошуку та підтримки талановитих школярів, розвитку та поглибленого вивчення англійської мови та культури англомовних країн, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, надання учням можливості змагатися у масштабі, що виходить за межі регіону, не виїжджаючи з нього, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності, учні 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України виборюють титул кращих знавців англійської мови у Всеукраїнському мовному конкурсі «Гринвіч».

Учнi нашої школи також взяли участь у змаганні i показали гарнi результати!

Щасливими володарями золотих сертифікатів конкурсу стали: ученицi 4-А класу Бобрикова Марiя та Кривонос Валерiя (вчитель Швець Л. В.), учень 5-А класу Коломiєць Назар (вчитель Грушко О. О.), бронзовий сертифiкат отримав учень 6-А класу Оберняк Євген (Покотило Л. В.).

Грушко О. О.